O nás

Administrativní komplex OCTARIS CENTRUM

Výstavba první fáze multifunkčního zařízení byla zahájena v roce 2004 a dokončena na podzim roku 2007. Inženýring a výstavbu zajišťovali odborníci ze společnosti GCO-Plus s.r.o. a stavební dozor Stavby-Schwarz. Do této fáze lze zahrnout stavbu dvou administrativních objektů. Vznikli tak moderní kanceláře, skladové prostory a laboratoře.

Cílem byl návrh maximálně flexibilní vnitřní dispozice a tím vyhovět co nejširší škále požadavků budoucích nájemců. Všechny části našeho komplexu jsou navrženy v souladu s nejvyššími evropskými standardy – samozřejmostí jsou i moderní zasedací místnosti, které zajišťují veškeré potřeby pro pořádání seminářů a workshopů. Jednou z nepřehlédnutelných zajímavostí je i spojovací koridor obou budov, který spojuje zahradní atrium jenž se prolíná do celého areálu a zkrášluje tak i desítku parkovacích míst u areálu. Skladová část, kromě běžných skladových prostor nabízí i chlazenou část pro skladování zboží při teplotě 4-6°C. Neopomněli jsme ani bezbariérový přístrup do komplexu.

OCTARIS CENTRUM nemá ambice konkurovat velkým komerčním centrům či logistickým zónám, které vyrůstají v nejbližším okolí. Naopak je určeno malým a středním společnostem, které kromě administrativního zázemí potřebují mít po ruce i skladové zázemí. Mezi nejvýznamnější nájemce prostor patří společnost O.K.SERVIS BioPro. s.r.o., která se zabývá komplexní dodávkou řešení v oblasti laboratorní techniky, potravinářských ingrediencí a veterinárních diagnostik.

V případě jakýchkoli dotazů ohledně pronájmu prostor nás neváhejte kontaktovat.

Právní dokumenty zde